laupäev, 4. märts 2017

ESIMENE NÄDAL

Tere!
Olen 32 aastane , kahe imearmsa lapse ema!
      Nimelt  võtan ma osa ühest projektist- BeFit võistlusest.
Ehk olete kuulnud, see on selline võistlus mida juba mitmes aasta on korraldatud see tundub väga tore ja motiveeriv võistlus olevat,  näiteks eelmine aasta ma täiega fännasin neid tublisid naisi ja elasin kõigile sajaga kaasa kes sellest osa võtsid.
     Nimelt peab 2 kuud naine jälgima oma toitumist  ja tegema trenni, veel parem kui kahe kuu pärast oleks ka tulemused näha,  mida oled  saavutanud. Selleks pidi saatma endast pildid enne võistlusi ja pärast kui võistlus kuulutatakse lõppenuks siis uued pildid, et siis z´ürii saaks õige otsuse teha!
 See kõik on  puhas tahtejõud ja sõltub kõik inimesest endast.
      Ega ma tegelikult ju ei loodagi saada kahe kuuga mingit imetulemust, sest näljutama ma ennast  ei hakka ,vaid üritan enda toitumist kontrolli alla saada! Kirjutan  2 kuud siia oma tegemistest!
 Miks ma kirjutan? ennekõike enda pärast, et kas tõesti on see minu puhul võimalik ja toimib?
 teiseks  selle inimese pärast kes mulle kirjutas kavad, et temal oleks hea ülevaade sellest mismoodi minul läheb ja kolmandaks sellest võistlusest osavõtjatel soovitati pidada ka blogi.

     Ma pikka aega mõtlesin et kelle kavasid ma jälgima hakkan , sest endal pole piisavalt teadmisi sellel teemal,  otsustasin  Mari Liis Rihkranna   kasuks.
Otsuse tegin just sellepärast, et  kuna ma pole temast midagi kuulnud ei tea kedagi kes tema kirjutatud kavasid on jälginud ( peale tema iseenda)  ning ta ei reklaami ennast avalikult.
Ta on hästi armas inimene, kohe oli nõus mind aitama kui ütlesin, et kavatsen sellest võistlusest osa võtta,  ta oli kohe kahe käega poolt et osaleksin, sest ka  tema eelmine aasta võttis osa.
Lubas mulle igati toeks olla, iga küsimusega!
     
   Siia  kirjutan ma ainult sellest mismoodi kulgeb minu teekonna algus teekonna lõppu!
Postitan pilte, oma toitudest ja  kirjutan mismoodi ma trenni teen!
Mulle tegelikult ei meeldi väga süüa teha, seega minu toidud on võimalikult lihtsad ja kiirelt valmivad ning mida saan süüa mitu päeva!


ESIMENE nädal ongi kohe lõppemas,  oma treeningkavad sain kätte  siis kui olin juba nädal aega ise omapead tegutsenud! Pean mainima, et kavad on ägedad ja saan trenni teha pea igas jõusaalis kus mul endal on võimalik käia.
Esimesel nädalal käisin  kahel korral jalutamas 12 km  ringil ja 8 km ringil ja jõusaalis tegin jalapäeva!


Lõpetuseks postitan siia ka mõned esimese nädala toidupildid, kui tegutsesin omapead!


                         Seda sõin hommikuks, vahelduseks soolastele võileibadele oli see nii hea!
Hommikuvõikud

                               Vahepalaks sõin  kohupiima v. kodujuustu puuvilja v. marjadega                          Kuna tööle tellitakse lõunasöök  ja valikuvarjanti ei ole, siis seekord oli see selline!
                         
                               
                                                                              Ja siin üks kodune lõunasöök
                                     

                                            Kerge salat õhtuks ( kapsas, sibul, paprikas, avokaado)


Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar